Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. června 2017 v 18:41
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Jay Z oficiálně odhalil nové album 4:44 a oznámil datum vydání. Poslechni si ukázku singlu Adnis

HUDBA
Uložit Uložené

Jay Z se vrací s novým albem a ochutnávkou tracku Aldis.

Projekt amerického rappera Jay Z-ho byl dlouhou dobu zahalen tajemstvím. Postupně odkrýval další a další indicie a nyní to vypadá, že se domněnky opravdu naplnily a jeho překvapení je skutečně nové album, které už má i konkrétní podobu a termín vydání. Společnost Sprint, se kterou má Jay Z uzavřenou spolupráci, odhalila na svém Twitteru vizuál nového alba, které ponese tajemný název 4:44, spolu s informací, že bude exkluzivně dostupné na streamovací službě Tidal už 30. června.

Spolu s blížícím se albem Jay Z láká i ukázkou nového tracku Adnis, který bude s velkou pravděpodobností i přímo na albu. Krátká ukázka značí, že brooklynská legenda ještě má co nabídnout. Můžeš posoudit i ty:

Hiphopový veterán před dvěma roky koupil streamovací službu Tidal, investoval do jejího rozvoje a zapojil do ní mnoho dalších interpretů. Tidal jde tvrdě proti hudebnímu pirátství, ale i proti volnému streamování hudby. Nelíbí se mu, kolik dostávají umělci peněz od streamovacích společností a slibuje jim víc. Bohužel má služba zatím velmi nesnadné konkurenční podmínky, výběr zatím není takový jako u ostatních a celkový počet uživatelů je také několikanásobně menší. Společně s nákupem Tidalu smazal Jay Z ze Spotify některá svá alba.

Co na nový projekt říkáš? Ovládne Jay Z přední žebříčky hitparád jako jeho mladší kolegové?

Domů
Sdílet
Diskuse