Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. září 2018 v 13:21
Čas čtení 0:00

Flákač Matthew McConaughey si v zábavné komedii užívá sex, drogy a letní pohodu

Diskutovat
Uložit Uložené

Komedie The Beach Bum v necenzurované ukázce slibuje plno nekorektní zábavy.

Matthew McConaughey si vyhlédl další pozoruhodně vypadající roli, v níž se může naplno odvázat. V černé komedii The Beach Bum si zahraje věčně zhuleného flákače Moondoga, který si žije svůj život podle vlastních pravidel, tedy jako nikdy nekončící flám.

To samozřejmě vede k mnoha vtipným, ale i dramatickým situacím. McConaugheyho ve vedlejších rolích doplní i Snoop Dogg, Isla Fisher, Zac Efron, Martin Lawrence, Stefania LaVie Owen a Jimmy Buffett.

Trailer láká na skutečně bláznivou jízdu jednoho sympatického flákače. Svým stylem možná trochu připomene kultovní film Strach a hnus v Las Vegas od Terryho Gilliama. Podle všeho se zdá, že bychom mohli dostat podobně šílený a absurdní příběh.

O scénář a režii se postaral Harmony Korine, který stojí za komedií Spring Breakers. Je zřejmé, že i The Beach Bum bude na Spring Breakers v mnohém navazovat, což je patrné již z podobné vizuální stránky. Americká premiéra je stanovena na 22. března 2019.

Domů
Sdílet
Diskuse