Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
11. září 2019 7:10
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Lvcas Dope má chuť tvořit hodnoty. Zachraňuje ženu, hraje na kytaru, žehlí prádlo, pak dá repete

HUDBA HUDBA RAP
Uložit Uložené

REPETE je další singl z alba Faraon. Videoklip k němu režíroval Hugo Kafumbi.

Když Lvcas Dope v průběhu léta vypouštěl na svém instagramovém profilu útržky skladeb z nadcházejícího alba, jeho fanoušci byli napjatí, jak budou znít celé skladby. Album FARAON je však od 9. září venku a po minulé skladbě Maradona, ke které si pozval italského rapera Laiounga, je tu další singl s názvem REPETE

Doporučeno
Pro mě už jsi dva roky mrtvej, vzkazuje Lvcas Dope ve skladbě s italským raperem Laioungem Pro mě už jsi dva roky mrtvej, vzkazuje Lvcas Dope ve skladbě s italským raperem Laioungem 13. srpna 2019 21:31

Track má kytarový podkres, mix a master zajistil Marko Bröstl. Černobílý videoklip, který režíroval raper Hugo Kafumbi, začíná dramatem, při kterém neznámou dívku napadne agresivní muž. Naštěstí je poblíž právě Lvcas Dope, který násilníka zažene a ženu zachrání. 

Album FARAON je dostupné na všech streamovacích službách a dostupné také ve fyzické podobě ke koupi na oficiálním e-shopu Lvcase Dopea.

Domů
Sdílet
Diskuse