Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. prosince 2019 17:10
Čas čtení 0:00
Vojtěch Vanda

Muž si na úřadě v Brně stěžoval, že nemá na dopisu titul. Nakonec úředníka napadl a chytl pod krkem

ZAJÍMAVOSTI BRNO ČESKO
Uložit Uložené

Někteří z nás si na akademickém titulu opravdu zakládají.

Na úřadě v jedné z brněnských částí se strážníci městské policie setkali s dalším neobvyklým případem. Byli přivolání k potyčce mezi čtyřicetiletým mužem a úředníkem. Muž se na úřad dostavil proto, jelikož mu vadilo, že na úředním dopise neměl u jména akademický titul. O případu informovala Městská policie Brno.

Doporučeno
Sex, Brno a chlastání. KKRD Boys vydávají čtvrtou knížku „literárního formátu na retych" (Rozhovor) Sex, Brno a chlastání. KKRD Boys vydávají čtvrtou knížku „literárního formátu na retych" (Rozhovor) 24. listopadu 2019 17:37

Včera kolem poledne byl strážníkům ohlášen kuriózní případ, který se stal na radnici jedné z brněnských městských částí. Do kanceláře k úřednici prý přišel rozčilený muž, kterému přišel úřední dopis, aniž by na něm měl u jména akademický titul. Postupem času začala jeho agresivita stoupat, až musel za úřednicí přijít kolega, jelikož na ni čtyřicátník křičel. Úředníkova přítomnost však muže nejspíš ještě více vyprovokovala.

„Pracovníka úřadu se údajně pokusil udeřit do obličeje, a když neuspěl, uchopil ho prý kolem krku a oba následně upadli na zem. To už svědci přivolali na místo strážníky, vyhrocený konflikt ale záhy skončil. Když na radnici přispěchala hlídka městské policie, domnělý agresor už seděl klidně na židli," popsal nastalou situaci mluvčí policie Pavel Šoba.

Doporučeno
Opilý muž házel v Brně po lidech kamení, při zadržení se začal svlékat Opilý muž házel v Brně po lidech kamení, při zadržení se začal svlékat 8. listopadu 2019 16:45

Nespokojený muž ani napadený úředník naštěstí neutrpěli žádná zranění. Avšak pracovník úřadu  jistou újmu zaregistroval. „Údajně napadený šestapadesátiletý úředník (policistům) také ukázal dioptrické brýle v hodnotě několika tisíc korun, které měl po incidentu poškozené," dodal Šoba. Případ byl posléze předán státní policii pro podezření z trestného činu.

Domů
Sdílet
Diskuse