Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. března 2021 8:11
Čas čtení 0:29
Ondřej Jarůšek

STEIN27 vydává klip na skladbu Poslední tag ze svého loňského alba Teorie pádu

STEIN27 vydává klip na skladbu Poslední tag ze svého loňského alba Teorie pádu
Zdroj: Dominik Křenek
HUDBA ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

Užij si zajímavý klip na skladbu Poslední tag.

STEIN27 vydává nový klip na skladbu Poslední tag, která se objevila na raperově loňském albu Teorie pádu. Celé desce jsme na REFRESHERu věnovali recenzi, a tak pokud se chceš dozvědět, jak jsme album ohodnotili, klikej sem.

Ve skladbě STEIN27 mimo jiné popisuje noční život v brněnských klubech a ulicích s jeho temnými stránkami„Stále jsem si to všechno neodpustil, mohl jsem pár lidí zachránit. Teď potkávám matky kamarádů z téhle party a vidím jim bolest v očích, protože to, co mají doma, dávno není jejich syn,“ rapuje.

O hudbu se v tomto případě postaral Pilate, zatímco mix a master si vzal na starosti D.Kop. Za scénářem a režií nového klipu stojí Karolína Brabcová a za kameru se postavil Filip Alex Svoboda. Raper společně s albem vydal také merch, který je k dostání na oficiálním e-shopu.

Doporučeno
Debutové album Steina27 bude možná jeho poslední. Proto si pozorně vyslechni jeho Teorie pádu (Recenze) Debutové album Steina27 bude možná jeho poslední. Proto si pozorně vyslechni jeho Teorie pádu (Recenze) 25. srpna 2020 16:12
Domů
Sdílet
Diskuse