Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. března 2023 11:00
Čas čtení 6:39
Tereza Šnajdrová

Pissing jako tabu i vzrušující zážitek. Toto je vše, co potřebuješ vědět o tzv. zlaté sprše

Pissing jako tabu i vzrušující zážitek. Toto je vše, co potřebuješ vědět o tzv. zlaté sprše
Zdroj: Pixabay/Pexels/volně k použití
ZAJÍMAVOSTI SEX SEXUALITA SEXUÁLNÍ POMŮCKY
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let
a chci zobrazit obsah
zpět na hlavní stránkuZpět

Rozšířená sexuální praktika zahrnující moč by neměla být tabuizovaná.

Někteří jej nazývají pissing, další zlatá sprcha a jiní zase vodní sport. Sexuální praktika zahrnující močení na partnera či partnerku se však oficiálně nazývá urolagnie nebo urofilie a těší se stále větší popularitě. Spolu se sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou popisujeme vše, co bys měl*a o pissingu vědět, pokud se jej rozhodneš zkusit. 

Doporučeno
Rimming, lízání řitního otvoru nebo analingus. Toto je vše, co o něm potřebuješ vědět Rimming, lízání řitního otvoru nebo analingus. Toto je vše, co o něm potřebuješ vědět 18. února 2023 15:00

Pissing, zlatá sprcha nebo vodní sport

Existují různé fetiše, kterým se lidé oddávají za zavřenými dveřmi svých domovů a jen málokdy o nich hovoří veřejně. Jedním z nich je i pissing, který vyvolal veřejnou debatu především v roce 2021, kdy se na internetu objevila informace o tom, že „vodní sporty“ provozuje také bývalý americký prezident Donald Trump. Ten si měl údajně v roce 2013 pozvat do jednoho z moskevských hotelů několik sexuálních pracovnic, které jej pak měly pomočit. Sám Donald Trump toto tvrzení vyvrátil, ale co se jednou dostalo do veřejného prostoru, to v něm také zůstalo.
 
V minulém roce pak byla na pissing znovu upřena pozornost. Zpěvačka kapely Brass Against Sophia Urista totiž přímo během koncertu pomočila jednoho z fanoušků a video z oné show se okamžitě začalo šířit sociálními sítěmi. Někteří byli šokováni, jiní pobaveni a další byli rádi, že se tento fetiš dostává do širšího povědomí.

sprcha
Zdroj: Unsplash/Victor Furtuna/volně k použití

 
Jedince, kteří provozují pissing, může vzrušovat jak už samotné močení, tak jeho představa, pohled na něj, chuť nebo pocit, který u vykonávání potřeby prožívají. Důležitou roli u zlatého deště hraje také pocit moci. Aktéři a aktérky močení chtějí být dominantní, chtějí tomu druhému ukázat, že jim stojí jen za to, aby ho počůrali, a naopak ti, kteří na sebe nechají čůrat, ukazují svoji submisivitu.
 
Dalším důvodem, proč se lidem může pissing líbit, je moč a její tabuizace. Moč bývá obvykle vnímána jako něco soukromého, špinavého či jako něco, co musí zůstat v tajnosti. Pokud je moč prezentována veřejně, může vzrušovat a vyvolávat pocit blízkosti, sounáležitosti a perfektního propojení.

„Pokud nejste úplně doma v BDSM komunitě, a přesto váš protějšek najde odvahu sdílet s vámi fantazie týkající se pissingu, je určitě dobré zareagovat otevřenou diskusí. Sdílet tento minoritní fetiš, který je tabuizován, určitě není snadné. Navíc možná nejde o ‚fetiš‘ v pravém slova smyslu. Možná je v představách vašeho protějšku tím hlavním silný pocit intimity při sdílení těchto aktivit. Nebo může jít o hodně silný pocit submisivity, který se ve fantaziích toho druhého objevuje právě v této formě. Určitě má smysl toto téma prodiskutovat s odborníkem, který se dokáže více než na praktiky samotné zaměřit i na emoce s nimi spojené. To partnerům obvykle pomůže si navzájem trochu lépe rozumět,“ říká Julie Gaia Poupětová.

Doporučeno
Od kamenných dild přes koňské žíně k dráždění klitorisu až po dálkově ovládané vibrátory. Taková je historie sexuálních pomůcek Od kamenných dild přes koňské žíně k dráždění klitorisu až po dálkově ovládané vibrátory. Taková je historie sexuálních pomůcek 25. února 2023 15:11

Močení při masturbaci nebo piss fist? Toto jsou typy pissingu

Vyzkoušej předplatné
za 9
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 132317 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemknutí?

  • Jaké jsou druhy pissingu.
  • Co nebo kdo je „toaletní otrok“.
  • Kolik lidí podle odhadů tento fetiš provozuje.
  • Jak pissing provozovat.
  • Jaká jsou rizika.
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.