Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
11. února 2024 v 10:40
Čas čtení 2:24
Karolína Fejtová

Toto je 15 nejhnusnějších (nejen) alkoholických nápojů na světě. Česká klasika dostala velmi špatné hodnocení

GASTRO ALKOHOL
Uložit Uložené

Nic z tohoto žebříčku radši nepij.

Uživatelé a uživatelky serveru TasteAtlas vybrali ty nejodpornější nápoje na světě. Výsledkem je žebříček 100 nejhorších, převážně alkoholických nápojů z nejrůznějších zemí, z nichž ti níže přinášíme přehled těch nejhůře hodnocených. Které nápoje a drinky nakonec „vyhrály“?

Doporučeno
Nejlepší pivo v Česku? Cizinci z celého světa sestavili seznam, ze kterého budeš kroutit hlavou Nejlepší pivo v Česku? Cizinci z celého světa sestavili seznam, ze kterého budeš kroutit hlavou 30. ledna 2024 v 6:05

15. Tuzemák

Česká klasika v žebříčku nejhorších alkoholických nápojů obsadila ne zrovna lichotivé 15. místo. Tato náhražka pravého rumu dostala od serveru hodnocení 2,7/5. 

tuzemák
Zdroj: Wiki Commons/Pastorius/volně k užití

14. American Lager

Hodnotící neohromil ani American Lager. Pivo z Ameriky obdrželo stejně jako český tuzemák pouze 2,7/5.

13. Maotai Baijiu

Teď se přesuneme do Číny. Tamní nápoj Maotai Baijiu se vyrábí z několika ingrediencí (včetně obilniny čirok a vody z řeky Čch’-šuej-che) a v žebříčku získal jen 2,6 bodu z 5, zařadil se tak na 13. místo. 

Maotai Baijiu
Zdroj: Flick/enigmabadger

12. Kadarka

Kadarka je druh vína z Maďarska, jehož název je odvozen od stejnojmenné odrůdy hroznů. Od uživatelů a uživatelek si toto víno vysloužilo hodnocení 2,6/5.

kadarka
Zdroj: Wikimedia/Misiokk/volně k užití
Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 3
Domů
Sdílet
Diskuse