Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. března 2016 v 20:21
Čas čtení 0:00
Dominik Vetrák

Deadpool je nejvýdělečnějším R filmem celé historie! Brzy se stane i nejbohatším X-Men snímkem

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

A tak se toho filmu Fox bál, tak se bál.

Ve Foxu se nyní jen potutelně usmívají, plácají se po hřbetech a říkají si, že se báli zbytečně. Udělali ale dobře, že s Deadpoolem počkali. Vydání v tomto roce bylo správným rozhodnutím. Před takovými 4 lety by jednoduše Ryan Reynolds v červeno-černém obleku odhánějící slepou důchodkyni se slovy, že při masturbaci s miniaturní rukou bude jeho mužství vypadat obrovsky, určitě neuspělo tolik jako teď. Už po premiéře však bylo každému jasné, že vysoká kvalita, ale zejména velké množství humoru, originality a odvahy tvůrců bude odměněno i velkou částkou peněz. Po měsíci a půl v kinech se tak Deadpool stává nejvýdělečnější R filmem (o 3 miliony překonal pokračování Matrixu), tedy filmem, na který se nezletilí jen tak lehce nepodívají. Momentálně má na kontě přes 745 milionů dolarů. Strašlivý rating, který odháněl producenty, studia i samotné tvůrce od toho, aby své projekty natočili pro starší publikum (myslíme jen z ratingového hlediska), se v příštích letech může stát velkou výhodou, ale to už je téma na jinou debatu. Touto cestou chceme Ryanovi Reynoldsovi, scenáristům, režisérovi, propagačnímu oddělení a Foxu poblahopřát a těšit se na pokračování.

PS: Deadpool má momentálně na kontě 745 800 160 dolarů a jen 2 miliony ho dělí i od první příčky nejvýdělečnějších X-Men filmů. Nepochybně se tak stane v následujících dnech. A co vy, už jste tuto komiksovku viděli? Co na ni říkáte? Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Domů
Sdílet
Diskuse