Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. května 2016 16:43
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Peaky Blinders s Tomem Hardym přichází s trailerem ke 3. sérii, v níž se Shelby zaplete do obchodu se zbraněmi

FILMY A SERIÁLY PEAKY BLINDERS
Uložit Uložené

První ukázky slibují mrazivé pokračování.

Pro všechny fanoušky podařeného a oblíbeného seriálu Peaky Blinders máme skvělou zprávu. Dnes totiž streamovací služba Netflix vydala první trailer k nadcházející třetí sérii. Všech šest epizod se dočkáme přesně 31. května a uvolněny budou minutu po půlnoci. Ve vzrušující třetí sérii o rodině Stevena Knighta je Thomas Shelby (Cillian Murphy) vržen do spleti globálních intrik. Je osloven během vlastního svatebního dne tajnou organizací a netrvá dlouho, než se ocitne v centru smlouvání o mezinárodním byznysu se zbraněmi, které by mohlo změnit chod dějin. V atmosféře, ve které nikdo neodhalí své skutečné záměry, dokud není hra rozehrána se Tommy musí potýkat s ruskými emigranty, jejichž brutalita nezná mezí, s knězem, s vražedným psem a s krásnou vévodkyní, která je ještě větší manipulátorkou než on.

Mezitím Tommyho udělaly jeho legální a nelegální podniky bohatějším, než by si mohl přát a užívá si život mezi krásnými lidmi a velkými sídly, v němž dokonce našel i lásku. Avšak jeho příbuzní jsou stále velmi těžko zvladatelní a snaží se Shelbyho rodinu rozdělit. A Tommy se musí připravit k nejodvážnějšímu zločinu své kariéry, přičemž si uvědomuje, jak moc ho každé jeho rozhodnutí ovlivní. Do seriálu se vrátí i skvělý Tom Hardy, Helen McCrory, Paul Anderson, Annabelle Wallis, Charlotte Riley, Joe Cole a Sophie Rundle.

Domů
Sdílet
Diskuse