Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
30. září 2016 v 12:29
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Scarlett Johansson s kamarádkami nešťastně zabijí striptéra v nadcházející Rkové komedii

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Scarlett a Demi Moore se v nové komedii budou muset vypořádat s vraždou.

Sony Pictures aktuálně pracují na nadcházejícím komediálním snímku Rock That Body, který bude mít R-rating. A poprvé se nám du rukou dostávají fotky z natáčení a není na nich nikdo jiný než Scarlett Johansson (The Avengers, Lucy). Johansson bude hlavní herečkou v novince skládající se téměř výhradně ze ženského obsazení včetně Jillian Bell (Workaholics), Ilany Glazer (The Night Before), Kate McKinnon (Ghostbusters), Zoë Kravitz (X-Men: First Class, Mad Max: Fury Road) a Demi Moore (A Few Good Men).

Scénář napsali už v roce 2015 Lucia Aniello a Paul W. Down a ve zkratce se jedná o příběh pětice dívek, které si pronajmou dům na pláži v Miami, aby se zde rozloučily se svobodou. Během bujarých večírků však omylem zabijí striptéra. Snímek tak bude nejspíš obsahovat i drsné vtipy a scény, neboť mu byl udělen rating R. Aniello se ujal režisérské stoličky a Downs s ní blízce spolupracuje. Aniello a Downs pak podle dostupných informací budou pracovat se Sony Pictures na zatím nepojmenovaném připravovaném a čistě ženském spin-offu 21 Jump Street

Domů
Sdílet
Diskuse