Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. července 2019 0:08
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

MMA hvězdu Karlose Vémolu opět vyzývá k boji „Terminátor“ z Německa. Dočkáme se jejich zápasu?

SPORT
Uložit Uložené

Postaví se proti sobě Karlos Vémola a Stephan Pütz?

Český MMA bojovník Karlos „Terminátor“ Vémola se už za pár dní pustí do své další bitvy, která proběhne v sobotu 27. 7. na akci Oktagon 13 již tradičně pořádané na pražské Štvanici. Zde se mu postaví Brazilec Henrique „Frankenstein“ da Silva, na jehož výzvu Vémola před několika měsíci kývl. 

Ještě však zápas nestihl ani proběhnout a už se o slovo hlásí další vyzyvatel. Tím je německý fighter Stephan „T-800“ Pütz, který stejně jako Vémola nese přezdívku po slavné filmové postavě. „Zápas přeskočte. Všichni víme, kdo je pravý Frankenstein. Je načase, abys poznal pravého Terminátora,“ popichuje bojovník na svém Instragramu.

K menší slovní přestřelce mezi oběma borci došlo už v minulosti, kdy se Karlos Vémola nechal slyšet, že „Terminátor“ je jen jeden a tím je právě on sám. Od té doby situace tak trochu utichla, jak se však zdá, Pütz o vzájemný zápas pořád stojí.

 

Zda se této bitvy někdy skutečně dočkáme, je ve hvězdách, jisté je v tuto chvíli snad jen to, že letos téměř určitě neproběhne. Kromě sobotního zápasu totiž letos Vémolu ještě čeká tzv. „zápas století“, ve kterém se utká proti slovenskému velikánovi Attilu Véghovi. Stane se tak 9. 11. v pražské O2 areně. 

Kromě toho o zápas s Vémolou projevil zájem i bývalý bojovník UFC Jeremy Kimball, který pod hlavičkou domácí organizace Oktagon MMA dvakrát porazil Miloše Petráška. Tomuto duelu se Vémola nebrání a slíbil, že pokud k němu dojde, Petráška pomstí. 

Jak je tedy vidět, kolem Vémoly je v současnosti poměrně rušno a organizátory zřejmě těší, že se jim potenciální atraktivní zápasy tvoří prakticky samy. Uvidíme tedy, jaký zápas se reálně podaří vyjednat a proti komu se příští rok český bojovník nakonec postaví. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

#FighCard @oktagonmma

Příspěvek sdílený Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Anketa:
S kým bys chtěl vidět Karlose Vémolu příští rok zápasit?
Stephan „T-800“ Pütz
Jeremy Kimball
Někdo jiný
Stephan „T-800“ Pütz
28 %
167 Hlasů
Jeremy Kimball
62 %
371 Hlasů
Někdo jiný
11 %
64 Hlasů
Domů
Sdílet
Diskuse