Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
24. ledna 2020 v 15:40
Čas čtení 1:12
Vojtěch Vanda

Rafael Nadal odpálil během zápasu míček do obličeje malé podavačky míčků, omluvil se jí polibkem

SPORT AUSTRALIAN OPEN RAFAEL NADAL TENIS
Uložit Uložené

Na videu to vypadá, jako by return se statečnou podavačkou ani nehnul.

Zajímavý zápas zažila podavačka míčků na letošním Australian Open. Zúčastnila se totiž zápasu druhého kola mezi nynější světovou jedničkou ze Španělska Rafaelem Nadalem a Argentincem Fredericem Debolniesem. Ne, že by taková událost sama o sobě člověku neudělala den, mladé pomocnici se ale ve třetím setu změnil v úplný blázinec.  

Doporučeno
Rafael Nadal neváhal a po záplavách na Mallorce se pustil do odklízení bahna Rafael Nadal neváhal a po záplavách na Mallorce se pustil do odklízení bahna 13. října 2018 v 13:16

Nejprve ale ve špatném slova smyslu. Na podání byl totiž Debolnies, pro něhož to v půlce třetího setu už vypadalo hodně bledě, jelikož prohrával 2:0 na sety a 4:1 na gemy. Každopádně za tohoto skóre podával on. Avšak když odpálil svůj projektil na Nadalovu polovinu, ten jej velice nešťastně odvrátil tak, že míčkem trefil přímo do hlavy podavačku míčů stojící hned vedle stanoviště rozhodčího.

Takové míčky mohou letět i rychlostí přes 100 kilometrů v hodině. Nadal proto okamžitě zápas přerušil a zamířil k dívce, která ale nadchla publikum svým tuhým kořínkem. Pouze se otřepala. Nadal, kterému evidentně spadl kámen ze srdce, se tak mohl jen přesvědčit, že je dívka v pořádku, a jako omluvu ji políbil na tvář. Což jí určitě muselo spravit den.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Very happy to see that Anita is doing well I also had the chance to meet her, her brother Mark and parents. Thank you

Příspěvek sdílený Rafa Nadal (@rafaelnadal),

Tento incident, co se týká sportovního výkonu, s Nadalem nezacloumal, vyprovodil Argentince z kurtu v poměru 3:0 na sety a postoupil do dalšího kola. Nicméně, když odcházel, Anitě, jak znělo dívčino jméno, přece jen věnoval nějakou hmatatelnou památku. Při odchodu z kurtu jí přinesl potítko na hlavu, vyfotil se s ní na Instagram a seznámil se s celou její rodinou.

Domů
Sdílet
Diskuse