Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. srpna 2020 19:01
Čas čtení 1:39
Vojtěch Vanda

VIDEO: Má plný kecky, ale dal to. Pražští policisté honili zdrogovaného muže, který nesvítil. Při honičce padaly originální hlášky

ZAJÍMAVOSTI ČESKO
Uložit Uložené

Ukázalo se, že řidič byl pod vlivem drog.

Víkendová noc byla pro pražské policisty ve znamení automobilové honičky. V noci z pátku na sobotu 22. srpna se jedna z policejních hlídek snažila upozornit řidiče Volva, že má zhasnutá světla. Avšak místo rozsvícení světlometů se dal na útěk. Policisté se jej následně snažili chytit, což se jim nakonec povedlo. A kamera mezitím zachytila z úst pronásledovatelů několik originálních hlášek.

Doporučeno
Kdo je Alexandr Lukašenko? Kdo je Alexandr Lukašenko? 27. srpna 2020 10:07

Celou akci zachytila palubní kamera umístěná v hlídkovém voze policistů. Těsně před půlnocí se minulý víkend z pátku na sobotu nacházela policejní hlídka ve Vysočanské ulici na Praze 9. Všimli si projíždějícího tmavého Volva, které nemělo zapnutá světla. Tak jej hlídka dojela a přes okénko se snažila kolemjedoucímu řidiči vysvětlit, že nesvítí. Muž za volantem ale nereagoval.

Policistům tedy nezbývalo nic jiného, než to řidiči vysvětlit osobně. Aby naznačili, že si s ním chtějí promluvit, zapnuli výstražná světla. Ty ale v ten moment způsobila pravý opak, muž se dal totiž na útěk

Domů
Sdílet
Diskuse