Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
28. února 2023 v 11:00
Čas čtení 5:43
Tereza Šnajdrová

Od 12 let ji matka prodávala mužům, kteří ji sexuálně zneužívali. Z nenávisti k ní zabila Juana Barraza nejméně 16 seniorek

Od 12 let ji matka prodávala mužům, kteří ji sexuálně zneužívali. Z nenávisti k ní zabila Juana Barraza nejméně 16 seniorek
Zdroj: U.S. Environmental Protection Agency/volně k použití
ZAJÍMAVOSTI KRIMI KRIMI SERIÁLY ŽENY, KTERÉ SE DOPUSTILY BRUTÁLNÍCH VRAŽD
Uložit Uložené

Juana Barraza nenáviděla svou matku. Trauma, které si odnesla z dětství, proměnila v krvelačné vraždění seniorek.

Juana Barraza vyrůstala v nefunkční rodině. Vlastní matka ji od 12 let prodávala k prostituci a v mladé dívce tak budovala nenávist nejen k sobě, ale také obecně ke všem starším ženám. Juana, neúspěšná zápasnice wrestlingu, později z nenávisti zavraždila nejméně 16 seniorek, které surově uškrtila čímkoli, co měla po ruce. Za několik let by mohla být propuštěna na svobodu.

Článek patří do krimi série Ženy, které se dopustily brutálních vražd.
Doporučeno
Caroline Robertson byla posedlá vzhledem 15leté baletky. Ze žárlivosti ji zavraždila a pokusila se ukrást její identitu Caroline Robertson byla posedlá vzhledem 15leté baletky. Ze žárlivosti ji zavraždila a pokusila se ukrást její identitu 30. ledna 2023 v 11:00

Těžké rodinné zázemí

Juana Dayanara Barraza Samperio se narodila v roce 1957 v Mexiku a již od útlého dětství trpěla. Její otec byl policista Trinidad Barraza a Juanu zplodil se sexuální pracovnicí Justou Samperio. Jen tři měsíce poté, co se dívka narodila, se rodiče rozešli a Justa začala mít poměr s Refugiem Samperiem, svým nevlastním otcem.

 
Justa se malé Juaně nikdy příliš nevěnovala, nenaučila ji číst a celé dětství s ní téměř nepromluvila. Byla zaneprázdněná svým bouřlivým vztahem a nic víc ji nezajímalo. Nebohá dívka ji začala zajímat až ve chvíli, kdy oslavila 12. narozeniny. Justa Juanu tehdy poprvé nabídla muži jménem José Lugo, a to výměnou za pouhá tři piva. Lugo si pak Juanu bral pravidelně, čtyři roky v kuse ji sexuálně zneužíval, a ve třinácti a šestnácti letech ji dokonce oplodnil, což nebohou dívku donutilo podstoupit interrupci.
 
Netrvalo dlouho a Justa zemřela na cirhózu. Juana neváhala a přestěhovala se do Mexico City, kde si sama prošla čtyřmi nešťastnými manželstvími, ze kterých si odnesla čtyři děti. Její prvorozený syn se ve 24 letech dostal do gangu a byl zastřelen.
 
Jenže ani Mexico City Juaně nepomohlo. Nevěděla, co se životem, střídala jedno zaměstnání za druhým, cestovala po celém středním Mexiku, až našla něco, co ji činilo šťastnou. Začala dělat wrestling, říkala si La Dama del Silencio a vydělávala hodně peněz.

Kdo chce víc, nemá nic

Čím víc se Juaně dařilo, tím víc také chtěla. V roce 1995 začala krást v obchodech a vykrádat domy, jenže i to jí brzy bylo málo. Se svojí kamarádkou Aracelou Tapiou Martinez proto vymyslela plán, jak okrádat starší lidi. Ženy se převlékly do bílých šatů a předstíraly, že jsou zdravotní sestry. Když se pak dostaly do domů osaměle žijících starších lidí, okradly je. Jenže Aracela Juanu brzy zradila. Protože měla vztah s tamním policistou, začala Juanu vydírat o 12 000 pesos výměnou za to, že o krádežích nikomu neřekne.
 

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční
1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Přidej se do klubu REFRESHER+
Dočíst článek
Máš již předplatné?
Přihlásit se
Dočíst článek
Poslat sms
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 131854 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Odemknutí přes SMS
Tenhle článek
Poslat sms Jak to funguje?
Všechny články za měsíc
🤩 Pouze 36 Kč navíc
POSLAT SMS Jak to funguje?
Po odemčení získáš
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Např.: PPV kód na Oktagon 59 , Bělení zubů v Dr. Úsmev ZDARMA nebo Dentální hygiena v Dr. Úsmev ZDARMA
Zobrazit všechny (9)
Domů
Sdílet
Diskuse