Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. března 2016 v 13:17
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Snoop Dogg vyslechl fanoušky a nahrál úvodní díl svého seriálu. Komentuje v něm souboj veverky s hadem

ZAJÍMAVOSTI SNOOP DOGG
Uložit Uložené

Snoop Dogg se rozhodl potěšit své diváky, kteří chtěli více videí komentovaných rapovou legendou. Představil tak první epizodu nové série Planet Snoop, v níž o zábavu nebude nouze.

Americký raper Snoop Dogg již několik let moderuje svůj vlastní pořad na serveru YouTube s názvem GGN a v minulosti se čas od času spojil se zábavnou talk show Jimmyho Kimmela, aby svým nezaměnitelným způsobem komentoval a provázel diváky krátkými videi ze zvířecí říše. Fanoušci si tento formát natolik oblíbili, že dokonce neváhali založit petici na Change.org, kde více než 65 tisíc signatářů vyjádřilo zájem o to, aby kalifornská legenda komentovala celé epizody dokumentárního cyklu Planet Earth. A jak se zdá, 44letý hudebník se rozhodl dát lidem to, po čem tolik touží. 

V rámci své mediální platformy Merry Jane, která je, jak samotný název napovídá, orientovaná zejména na témata spojená s marihuanou, se milovník a propagátor této zelené rostliny rozhodl odstartovat zbrusu novou sérii nazvanou Planet Snoop, v níž se dočkáme celé řady dalších Snoopem vtipně komentovaných videí. Soudě dle prvního dílu se však zdá, že videa nebudou pocházet přímo z cyklu Planet Earth jako dříve, ale spíše z různých videí dostupných na internetu, takže by se v budoucnosti teoreticky nemuselo jednat výlučně o videa spojená s přírodou, ale i o jiné virální záběry. Nechme se ale překvapit. Zmíněná úvodní epizoda zachycuje nelítostný souboj na život a na smrt veverky s hadem a jste-li fanoušky dřívějších videí tohoto slavného interpreta, rozhodně byste si ji neměli nechat ujít. O zábavu je totiž postaráno.

Domů
Sdílet
Diskuse