Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Filip Poreba

K odchodům z BiggBossu se vyjádřil Vladimir 518. „Nikdo z nich mi o žádném problému nic do očí neřekl,“ říká frontman kapely PSH

Ke sporu mezi BiggBoss členy a odcházejícími se vyjádřil Vladimir 518.

9. srpen 2017, 15:51
9. srpen 2017, 15:51

Ke sporu mezi BiggBoss členy a odcházejícími se vyjádřil Vladimir 518.

O tom, že se mezi členy pražského rapového labelu BiggBoss něco stalo, jsme už v minulosti psali několik článků. Naposledy se ve svém tracku vyjádřil i raper Maniak, nejmladší tvář labelu. Abychom však měli pokrytá kompletní stanoviska obou stran, chybělo vyjádření hlavní tváře BiggBossu a frontmana kapely PSH – Vladimira 518. Ten se nyní rozmluvil pro časopis Headliner.

 

Nikdo z nich mi o žádném problému nic do oči neřekl. Já se s lidma, který jsem považoval za svoje kamarády, nebudu hádat pomocí obrázků na Instagramu,“ řekl na adresu odcházejících členů Vladimir 518.

 

 

Vůbec nevím, proč to tak je a co se stalo. Hugo Toxxx v labelu působil spíš jako externí člen, který má šest let svou vlastní značku Hypno 808 a teď se na sebe pomocí diss tracku snaží strhnout pozornost. LA4 už dlouhou dobu nebyl aktivní a dříve hovořil, že chce rapovou kariéru ukončit a James Cole, který často střídá identity, se ,z Marilyna Mansona', který chlastá a fetuje, proměnil v radikálního vegana, jemuž právě teď vadí komerce.

 

Za vyhrocené vztahy podle Vladimira může i to, že label v poslední době víc upřednostňoval PSH a svojí sólo dráhu před ostatními interprety a tím pádem ostatní dostávali méně nabídek na koncertování, z čehož samozřejmě plyne i méně peněz.

 

 

James Cole pro Headliner prohlásil, že odešel hlavně kvůli vztahům na osobní úrovni – na úrovni přátelství a celkového životního směru a porozumění. „Chci dělat už jen to, co stoprocentně cítím. Kvůli osobním vztahům jsem se necítil v tom prostředí dobře.“ Koulionovi prý vadí i posouvání celého labelu a hudba, kterou pod sebou v poslední době vydává. „Já ty lidi mám rád, máme za sebou kus historie, ale chci jít po svých.

 

BiggBoss však funguje dál. V labelu z hip-hopové sféry stále zůstávají kapely PSH, WWW, brněnský reprezentant Maniak a dvě další rapová jména, která jsou momentálně ve zkušební době. Své působení chce BiggBoss rozšířit i do jiných uměleckých směrů.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější