Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
6. října 2017 v 8:42
Čas čtení 0:00
Jakub Paulík

Jackie Chan: Pracujeme na Křižovatce smrti 4!

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Určitě se mezi našimi čtenáři najdou fanoušci Jackieho a jeho Křižovatky smrti, máme pravdu?

První díl této akční komedie můžeme považovat za jeden z přelomových filmů Jackieho Chana, díky kterému si získal množství nových fanoušků (nejen) napříč celou Amerikou. Ve snímku se společně s neuvěřitelně upovídaným detektivem, kterého si zahrál Chris Tucker, vrhli do nebezpečné akce plné zábavy a samozřejmě, jak jinak, Jackieho efektivních kopanců. Série Křižovatka smrti započala v roce 1998, poté jsme měli možnost vidět v následujících letech i její další dvě pokračování. Od posledního dílu nás ale v současné době dělí už celá dekáda a diváci snad i přestávali věřit, že by se ještě někdy mohli dočkat nějakého pokračování.

Opak je však pravdou. Radostnou informaci, ve které jsme se dozvěděli, že Křižovatka smrti 4 se přece jen bude natáčet, potvrdil samotný Jackie Chan. Takže vás můžeme ujistit, že nejde o žádný výmysl. Ve čtvrtém pokračování pravděpodobně uvidíme oba oblíbené aktéry (určitě je jen otázkou času, kdy se oficiálně vyjádří i Chris Tucker) a snad se v brzké době dozvíme i jméno případného režiséra. Doufáme, že se tvůrcům podaří vytvořit skutečně zábavnou, akční komedii, která nevsadí pouze na komické duo herců, ale především na kvalitně napsaný scénář (pokud bychom nežádali hodně), plný inteligentního a vhodně situovaného humoru. Datum premiéry je sice v nedohlednu, ale podle Jackieho by mohlo natáčení rozjet začátkem příštího roku. Pokud vás tato novinka potěšila stejně jako nás, určitě si s námi připomeňte některé zábavné momenty z první části.
Domů
Sdílet
Diskuse