Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. září 2021 19:00
Čas čtení 0:45
Tereza Šnajdrová

Måneskin zahrají poprvé v Praze. Italští vítězové Eurovize přijedou na začátku příštího roku

Måneskin zahrají poprvé v Praze. Italští vítězové Eurovize přijedou na začátku příštího roku
Zdroj: Rock for People/propagační materiál
NEWS
Uložit Uložené

Italští vítězové Eurovize se v Praze představí na prvním samostatném koncertě, a to 28. února 2022.

Kultura je již takřka dva roky v útlumu, ale pořadatelé hudebních akcí nás naštěstí nenechávají na suchu a připravují nás na rok 2022, který bude na koncerty opravdu bohatý.

Hned zkraje příštího roku do Prahy poprvé přijedou italští Måneskin, kteří se v létě představili na festivalu Rock for People Hope a nadchli tam mnoho hudebních nadšenců, kteří je chtějí vidět znovu. První samostatný koncert pak Måneskin odehrají 28. února 2022 v pražské Malé sportovní hale a vstupenky koupíš již od 30. září v prodejní síti GoOut.

Doporučeno
Osmdesátkový rock'n'roll, kinky oblečky a výrazný glamour make-up. Opravdu Måneskin přichází s něčím novým? Osmdesátkový rock'n'roll, kinky oblečky a výrazný glamour make-up. Opravdu Måneskin přichází s něčím novým? 19. srpna 2021 6:00

Ani se nám nechce věřit, že stále existuje někdo, kdo by neznal název Måneskin nebo alespoň text jejich nejpopulárnější skladby I Wanna Be Your Slave. Pokud však stále nevíš, o koho jde, proč je tato skupina tak populární nebo tě jen zajímá, čím si získala tolik fanoušků po celém světě, určitě si přečti náš článek, v němž se věnujeme právě tomu, jak se Måneskin dostali až na vrchol.

Domů
Sdílet
Diskuse