Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. ledna 2024 7:09
Čas čtení 1:13
Ilona Hobzová

Toto je prý pět nejlepších filmů o teenagerovské pomstě, vede kultovní horor

Toto je prý pět nejlepších filmů o teenagerovské pomstě, vede kultovní horor
Zdroj: Sony Pictures Releasing
FILMY A SERIÁLY FILM
Uložit Uložené

Lidé vybrali filmy o pomstě teenagerů, které dokazují, že s těmito lidmi si není radno zahrávat.

Kdo by neměl rád filmové příběhy o pomstě? Sledovat postavu, která je odhodlána udělat cokoli, aby dosáhla odplaty, je podmanivý filmový zážitek, ať už jde o jakoukoli postavu. Podle serveru Ranker existuje jedna skupina lidí, která umí být opravdu děsivým nástrojem pomsty – jsou to teenageři.

Doporučeno
Tohle jsou nejvíce nenáviděné televizní postavy. Souhlasíš s výběrem? Tohle jsou nejvíce nenáviděné televizní postavy. Souhlasíš s výběrem? 8. ledna 2024 16:59

Server nedávno na základě hodnocení aktualizoval žebříček těch nejvíce oblíbených filmů o teenagerovské pomstě. Nechybí v něm kultovní klasiky z řad komedií, ale i hororu.

5. místo: Velmi nebezpečné známosti (1999)

Velmi nebezpečné známosti jsou vzrušující moderní předělávkou Nebezpečných známostí, která přenáší dramatické a romantické intriky na elitní střední školu na Manhattanu v roce 1999. 

4. místo: Smrtící atrakce

Drsný příběh o dospívání navenek neproblematických mladých lidí. Spousta studentů amerických vysokých škol se uchyluje k vraždě pouze proto, aby vynikli mezi svými vrstevníky. Kam až mohou vést nebezpečné hrátky s ohněm a jak může láska změnit původní záměry?

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 3
Domů
Sdílet
Diskuse