Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. prosince 2016 v 13:36
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Ve čtvrtém pokračování Insidious budou hlavní hrdinové bojovat se záhadnou démonickou entitou. Vyděsí nás horor i napočtvrté?

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Lin Shaye se rozpovídala o ději čtvrtého pokračování.

Insidious od Jamese Wana a Leigha Whannella, dvou dlouholetých přátel, přišel před lety jako zjevení. Podařilo se mu vyděsit širokou diváckou obec a nesmazatelně se zapsal fanouškům hororu do paměti. Není tak divu, že následovala další pokračování, která si kupodivu jakž takž udržela kvalitu. Dvojka se celkem prvnímu dílu rovnala, ale třetí díl už se trochu propadl. Přesto si myslím, že nás další, již čtvrté pokračování, může lecčím překvapit. Už nyní víme, že Insidious: Chapter 4 natočí nováček u série, Adam Robitel (Taking of Deborah Logan). Scénář však napíše Leigh Whannell, který se o něj postaral u všech předchozích dílů, přičemž ten třetí i sám režíroval. Kromě těchto již známých skutečností vám můžeme počínaje dneškem přinést další novinky, a to ohledně samotného děje čtvrtého pokračování

Podle slov Lin Shaye (která hraje médium Elise Rainier) bude čtyřka pokračovat ve šlépějích třetího dílu a bude se tedy jednat o prequel zaměřený právě na její postavu Elise. Třetí díl se zaměřoval na to, jak se Elise potkala a seznámila s týmem lovců duchů Tuckerem (Angus Sampson) a Specsem (Leigh Whannell). Čtyřka se tedy bude točit kolem Elise a formování jejího týmu. Samozřejmě se dočkáme i záhadné démonické entity, kterou bude muset trio vyšetřovat, protože se bude motat právě kolem Elise. A jak se k tomu vyjádřila samotná herečka Lin Shaye? „Bude to fantastický příběh... Potkáme moji rodinu, moji matku, mého otce a vrátíme se společně do mého rodného města v Novém Mexiku. A  právě v těchto místech se bude odehrávat její snaha najít a odehnat zlou entitu, která jde po ní. A bude to děsivé na takové úrovni, že byste to byli nečekali.“ My samozřejmě zůstáváme skeptičtí, ale pořád v nás zůstává semínko naděje, že by snad s novým režisérem mohla přijít nová jiskra. No, uvidíme.

Ve čtvrtém pokračování Insidious budou hlavní hrdinové bojovat se záhadnou démonickou entitou. Vyděsí nás horor i napočtvrté?
Zdroj: Blumhouse Productions
Domů
Sdílet
Diskuse