Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
4. února 2017 13:09
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Démonická jeptiška z druhého dílu V zajetí démonů dostane vlastní spin-off. Známe jméno režiséra a producentů

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Po Annabelle přichází The Nun. Co všechno ještě tvůrci ze série The Conjuring vytěží?

Už dříve jsme vás informovali o spin-offu oblíbené hororové série The Conjuring (V zajetí démonů). Nyní můžeme potvrdit nejen to, že opravdu vznikne, ale už známe i jeho režiséra. Projekt, který se bude jmenovat The Nun a už z názvu je tedy patrné, že se bude točit kolem démona jeptišky, jež se objevil v druhém filmu, si vezme na starost režisér Corin Hardy. Ten má za sebou zatím jediný celovečerní film, a tím je poměrně povedená festivalovka The Woods, která však příliš neprorazila. Scénář napíší Gary Dauberman a James Wan, který bude snímek spolu Peterem Safranem i produkovat. 

The Nun bude vlastně dalším spin-offem úspěšné série Conjuring. Tím prvním byla Annabelle, která se bohužel dočká pokračování, a to 10. srpna (august) 2017. Celá série The Conjuring kombinovaně vydělala celosvětově již 895 millionů dolarů. To zní jako dobrý výsledek, avšak při vědomí, že rozpočet dohromady byl pouhých 67 milionů dolarů, jde po finanční stránce o více než skvělý výsledek. Je tedy pravděpodobné, že celá série se jen tak nezastaví. Těšíte se na spin-off, který dostane název The Nun, nebo to už podle vás tvůrci přehánějí a jen využívají zájmu diváků zbytečnými pokračováními? 

Démonická jeptiška z druhého dílu V zajetí démonů dostane vlastní spin-off. Známe jméno režiséra a producentů
Zdroj: New Line Cinema
Domů
Sdílet
Diskuse