Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
5. listopadu 2015 0:46
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Nenech si ujít trailer na akční drama 13 hours o teroristickém útoku v Benghází od Michaela Baye

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

13 hours je válečný snímek, který se bude točit kolem událostí teroristického útoku v Libyi.

Michael Bay, slavný režisér a autor několika nezapomenutelných titulů (Pearl Harbor, Pot a krev, Transformers..) se pustil do dalšího zajímavého námětu. Do filmové podoby zpracoval poměrně nedávné události. Konkrétně pak teroristický útok v Benghází, který se odehrál 11. září 2012, tedy 11 let po útoku na dvojčata v New Yorku. Režisér přebral převyprávění příběhu z knihy Mitchella Zuckoffa. Film se bude snažit co nejpřesněji vylíčit skutečné zážitky šestice amerických vojáků, kteří byli nasazeni do Libye, aby ochránili zvláštní misi amerického ministerstva zahraničí v Benghází v africké Libyi. Uvidíme muže, kteří šli nad rámec svých možností, nasadili své životy a předvedli mimořádnou odvahu a hrdinství, díky čemuž se jim podařilo odvrátit katastrofu daleko větších měřítek. Snímek vypoví detaily a fakta o třináctihodinovém boji, která nebyla předtím zveřejněna.

Celovečerák, který se celým názvem jmenuje: 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi pochází ze studií Paranormal pictures a uvidíme v něm Pabla Schreibea, Johna Krasinskiho, Jamese Badge Dalea, Davida Denmana, Maxe Martiniho a Dominica Fumusa. O scénář se postaral Chuck Hogan (The Town). Akční drama pak spatříme na velké obrazovce 15. ledna (januára) 2016. Podívej se na dva trailery, které slibují spoustu akčních scén a především špičkový filmový zážitek.

Domů
Sdílet
Diskuse