Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
15. října 2015 18:51
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Šesté pokračování Die Hard s Brucem Willisem nás vrátí na samotný začátek příběhu drsného policisty

FILMY A SERIÁLY BRUCE WILLIS
Uložit Uložené

V pořadí již šestém pokračování Die Hard se nám opět představí Bruce Willis. Mluví se i o Samuelu L. Jacksonovi.

Mysleli jste, že Die Hard (Smrtonosná past) skončí společně s pátým a zároveň i nejslabším dílem série? Omyl. Studio 20th Century Fox se nechalo slyšet, že se sérií se ještě loučit nebudeme. Oficiálně pak oznámili nejen příchod dalšího pokračování, ale i návrat ústřední hvězdy, bez které by celá série ztrácela šťávu a pokračování smysl. Bruce Willis se opět navrátí na stříbrná plátna jako John McClane, a to v příběhu, který bude zasazen do roku 1979. Producent Lorenzo Di Bonaventura v současné době pracuje spolu s režisérem Lenem Wisemanem na rozvíjení konceptu celého projektu. Wiseman, který v roce 2007 režíroval čtvrtý díl Die Hard (Smrtonosná past 4.0) bude s největší pravděpodobností režírovat i šesté pokračování. Což je pro fanoušky dobrá zpráva, jelikož čtyřka nebyla vůbec špatným filmem. Šestý díl, jak už tomu u pokročilejších pokračování bývá, se vrátí na samotný začátek příběhu nesmrtelného policajta.

Uvidíme první chvilky Johna McClanea v řadách NYPD. Už loni se začalo spekulovat o návratu Samuela L. Jacksona a ani nyní to není úplně jisté, ale předpokládá se, že se ve filmu objeví a zopakuje skvělý herecký výkon jako u role Zeuse Carvera, kterého si střihnul ve třetím díle. Zatím poslední díl i přes své nevalné kvality dosáhl komerčního úspěchu, tak pevně doufáme, že šestka dosáhne nejen toho, ale přidá k tomu i kvalitně zpracovaný scénář, bravurní herecké výkony a dobře odvedenou režisérskou práci. A co vy, těšíte se na další pokračování série, nebo si myslíte, že by měl John McClane konečně pověsit své řemeslo na hřebík? 

Uvidíme tyhle dva zase spolu?

Šesté pokračování Die Hard s Brucem Willisem nás vrátí na samotný začátek příběhu drsného policisty
Domů
Sdílet
Diskuse