Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
27. dubna 2022 9:52
Čas čtení 1:04
Ondřej Jarůšek

OKTAGON MMA oznamuje velkolepou bitvu: Matěj Peňáz se v boxerském ringu utká s Alexem Lohorém

SPORT BOJOVÉ SPORTY BOX MATĚJ PEŇÁZ MMA OKTAGON MMA ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Nadupaný boxerský turnaj OKTAGON Underground je teď ještě nadupanější. Matěj Peňáz v ringu poměří síly s Alexem Lohorém.

Organizace OKTAGON MMA oznámila další vzrušující zápas, který doplní plejádu již několika vysoce očekávaných bitev na boxerském turnaji OKTAGON Underground 21. května v pražské O2 areně. V ringu se proti sobě postaví elitní postojář Matěj Peňáz a mezi fanoušky oblíbený Alex Lohoré.

O významnou událost jde i proto, že pro Matěje Peňáze se možná jedná o jedno z posledních představení na české půdě na dlouhou bodu. Na konci srpna totiž bojovník dostane šanci zabojovat v rámci Dana White´s Contender Series o smlouvu s nejprestižnější organizací světa UFC.

Zápasy Matěje Peňáze, který je v šesti MMA zápasech zatím neporažen, bývají často velmi atraktivní a drtivou většinu svých soupeřů v OKTAGONu knockoutoval. Kromě toho ale Peňáz bojoval i ve světové postojářské organizaci Glory, do boje s Alexem Lohorém tak pravděpodobně nastoupí v pozici velkého favorita.

Doporučeno
Drastické hubnutí v MMA: Někteří bojovníci už zemřeli, řešení ale není jednoduché Drastické hubnutí v MMA: Někteří bojovníci už zemřeli, řešení ale není jednoduché 3. dubna 2021 18:30

Jak s Matějem Peňázem, tak i s Alexem Lohorém jsme ti přinesli rozhovory. S rostoucí českou hvězdou jsme si popovídali mimo jiné právě o plánech dobýt UFC a podívat se můžeš i na náš videorozhovor ze studia. Lohoré nám pak v rozhovoru popsal své dětství v ghettu na předměstí Paříže a promluvil o svých ambicích v rapu. 

Doporučeno
Život v ghettu je hodně tvrdý, je to hlavně o respektu, říká MMA hvězda Alex Lohoré (Rozhovor) Život v ghettu je hodně tvrdý, je to hlavně o respektu, říká MMA hvězda Alex Lohoré (Rozhovor) 15. února 2022 11:30
peňáz lohoré
Zdroj: OKTAGON MMA

Na turnaji dále uvidíme bojovat například Gábora Borárose se zatím neoznámeným soupeřem, světového šampiona Vaška Siváka s Jonasem Mågårdem nebo Vaška „Babu Jagu“ Mikuláška s Michalem Kotalíkem. Hlavním zápasem večera se stane duel Karlose Vémoly s rapperem Marpem, na který fanoušci čekají již několik let.

Doporučeno
Karlos Vémola o Marpovi: Je zničenej tímto životem. Pro mě je tvrdá příprava každodenní chleba Karlos Vémola o Marpovi: Je zničenej tímto životem. Pro mě je tvrdá příprava každodenní chleba 13. dubna 2022 11:30

O tomto boji jsme si českým Terminátorem nedávno popovídali. Vémola nám popsal, co se podle něj už teď dostalo Marpovi do hlavy a jak mu zápas v boxu pomůže v budoucí MMA kariéře.

Domů
Sdílet
Diskuse