Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
21. dubna 2015 23:05
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Nový trailer k filmu Mr. Holmes ti představí Sira Iana McKellena jako slavného britského detektiva

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Další případ Sherlocka Holmese. V roli detektiva se představí bravurní Sir Ian McKellen.

Společnost Entertainment One dnes uveřejnila nový trailer k britskému filmu od režiséra Billa Condona. Pochopitelně je řeč o nadcházejícím Mr. Holmesovi, kterého ztvárnil brilantní Sir Ian McKellen (Hobit, Pán prstenů, X-Men). Ptáš se proč vybrali herce v tak pokročilém věku? Odpověď je nasnadě - hlavním hrdinou bude už stárnoucí detektiv Sherlock Holmes. Ve filmu mu bude sekundovat Laura Linney (Truman Show, V moci ďábla). Dějová linka je založena na novele “A Slight Trick of the Mind” od Mitche Cullina, kterou do podoby scénáře upravil Jeffrey Hatcher.

Příběh začíná v roce 1947, kdy se zestárlý Holmes vrací z Japonska, kde pátral po určitém druhu rostliny - zároveň zde byl svědkem devastace způsobené atomovými bombami, které ukončily válku. V jeho momentální usedlosti v Anglii pak už jen čeká, kdy přijde konec jeho vzrušujícího života. Společnost mu dělá pouze mladá hospodyňka (Laura Linney) a její syn Roger. Soupeříce se svojí slábnoucí myslí se vrhá do zapeklitého detektivního případu. O co konkrétně půjde ti napoví trailer. Podle všeho se můžeme těšit na další zamotaný a nakonec geniálně vyřešený případ - navíc v briskním hereckém provedení Sira Iana McKellena. Světová premiéra proběhne 19. června (jún) 2015

Domů
Sdílet
Diskuse