Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
11. června 2015 23:40
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Emma Watson obviní v mrazivém hororu Regression vlastního otce z nevyslovitelného zločinu

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Emma Watson v hororovém debutu. Poradí si se ztracenými vzpomínkami a podaří se jí spolu s detektivem (Ethan Hawke) vyřešit nevyslovitelný zločin?

TWC-Dimension vydala nový trailer k nadcházejícímu hororovému filmu Regression. O nový počin se postaral režisér Alejandro Amenábar, tvůrce brilantního a často podceňovaného hororu Ti druzí s Nicole Kidman. Jeho nejnovější snímek se odehrává v Minnesotě v roce 1990 a vypráví příběh Ethana Hawka jako detektiva, který vyšetřuje případ mladé ženy (Emma Watson), která obviňuje vlastního otce (David Dencik) z „nevyslovitelného“ zločinu. Dívka má problém si vzpomenout, co přesně se stalo, takže se Hawke a jeho spolupracovníci snaží obnovit její vzpomínky. Vyšetřování pak vede k hrůznému odhalení celonárodního tajemství. 

Podle traileru, který je mimochodem naprosto fantastický, to vypadá, že budeme mít co do činění s thrillerem/hororem, který nebude spoléhat na lekací scény nebo děsivé přízraky v maskách jako spíše na kvalitně budovanou atmosféru, podkreslenou skvělými hereckými výkony. Výsledek bude pravděpodobně velmi atmosférický a příznačně děsivý, jak je to pro režiséra Amenábara typické. Skvělé herecké obsazení navyšuje moji natěšenost na tento projekt. Podle traileru to vypadá dobře, tak doufám, že si Emma odbude svoji hororovou premiéru na jedničku. V kinech ji, a celý zbytek hvězdného obsazení, uvidíme 28. srpna (august).

Domů
Sdílet
Diskuse