Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
11. května 2016 10:21
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

První ukázky k hororu The Woods se točí kolem teroru v lesích a vystraší tě do morku kostí

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Hororová novinka od Adama Wingarda.

Adam Wingard, muž, který stojí za projekty jako je You’re Next a The Guest, tedy dvěma nejstylovějšími a nejpodivnějšími mainstreamovými horory posledního desetiletí, se pokusí překazit tvůj spánek minimálně ještě jednou. Na světlo světa vychází totiž trailer k jeho dalšímu projektu a už jen z letmých scén, které jsou pečlivě sestříhány do krátkého videa můžeme vidět, že i tentokrát budete odcházet z kina s vysokým tlakem. A ačkoli byste z traileru nepoznali, že se jedná o jeho dílo, myslím, že můžeme oprávněně očekávat další skvělý teror odehrávající se tentokrát na velmi strašidelném místě. V lesích. Dalším důvodem k dobré náladě je i fakt, že na scénáři s Wingardem spolupracoval Simon Barrett, s kterým tvořili tým už u předchozích úspěšných snímků.

Zvláštností je ještě jedna skutečnost, a to, že v obsazení můžeme mimo jiné nalézt jména, jako je James Allen McCune, Callie Hernandez, Brandon Scott, Valorie Curry, Corbin Reid, a Wes Robinson. Ano, přesně tak. O žádném z nich jste ještě neslyšeli, že? The Woods se díky záběrům níže dostal do mého seznamu očekávaných hororů. Těšit se na něj můžeme 16. září (september), tedy více než měsíc před klasickým halloweenovským boomem hororů. Musíte však uznat, že Wingard nepotřebuje šílenství během svátků hororu, aby svým filmem přitáhl pozornost. 

Domů
Sdílet
Diskuse