Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. března 2017 20:08
Čas čtení 0:00
Matěj Toman

Addict v rámci pražského Fashion Weeku nás čeká už v pátek. Do páté ranní bude hrát jak NobodyListen se Smackem, tak i velká zahraniční jména

REFRESHER ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

Opuštěná budova na pražské Štvanice bude svědkem šestého Addictu.

Addict #6 by NobodyListen garantuje naprosto ojedinělý hudební zážitek. Party se odehraje ve třípatrové opuštěné budově na pražské Štvanici. Tento originální prostor slibuje punkové prostředí s tajemnou autentickou atmosférou. Tu ještě podtrhne dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému. Vše završí parádní vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio.

Addict v rámci pražského Fashion Weeku nás čeká už v pátek. Do páté ranní bude hrát jak NobodyListen se Smackem, tak i velká zahraniční jména

Kromě samotného organizátora, jímž je DJ NobodyListen, ambasador Red Bull Music Academy pro Českou a Slovenskou republiku, na akci vystoupí i zahraniční DJs. V roli headlinera se objeví londýnský DJ Darq E Freaker (produkoval například banger Next Hype), který odehraje set složený z mixu grimu, rapu a elektroniky. Další zahraniční hvězdou je francouzský DJ Big Dope P. Jeho vystoupení se ponese na vlnách future funku, rapu, footworku i techna. Kreativní mix více žánrů ve svém setu předvede i anglický DJ Tuco. Druhým zástupcem tuzemské scény bude Smack se svým DJ setem. 

Jak již napovídá podtitul Fashion Week Edition, neodmyslitelnou součástí akce bude i móda. DJ NobodyListen se totiž věnuje i návrhářství. Na místě tak bude k vidění i ukázka oblečení z nové kolekce ODIVI Ivy Burkertové, na které se Nobody podílel.

Doporučeno
Kafkovská proměna Renneho Danga byla dokončena. Na problémech v ráji cítím bezvýchodnost, osobnostní krizi a sebelítost Kafkovská proměna Renneho Danga byla dokončena. Na problémech v ráji cítím bezvýchodnost, osobnostní krizi a sebelítost 29. dubna 2024 14:00

Party Addict #6 vypukne v pátek 17. března ve 22:00 hodin a pařit se bude až do 5:00 ráno. O dobrou náladu se kromě party DJs postará i ledově namražený Jägermeister. Vstupenky budou k dostání na místě za 200 Kč. Prostor má omezenou kapacitu, a tak se rozhodně vyplatí dorazit co nejdříve.

Svou účast můžeš vrstevníkům oznámit na facebookové události.

Domů
Sdílet
Diskuse