Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
11. ledna 2024 v 7:33
Čas čtení 2:15
Monika Růžičková

Toto jsou prý nejvtipnější televizní postavy. Vedou seriály Kancl a Přátelé

Toto jsou prý nejvtipnější televizní postavy. Vedou seriály Kancl a Přátelé
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
FILMY A SERIÁLY NEJLEPŠÍ SERIÁLY
Uložit Uložené

Souhlasíš s výběrem?

Předat humor přes televizní obrazovku umí být dost těžké, tyhle postavy to ale zvládají bravurně. Spoustu jejich hlášek jsme převzali do svého běžného slovníku, baví nás už dlouhé roky a jsou také zdrojem těch nejoblíbenějších memes.

Doporučeno
Tohle jsou nejvíce nenáviděné televizní postavy. Souhlasíš s výběrem? Tohle jsou nejvíce nenáviděné televizní postavy. Souhlasíš s výběrem? 8. ledna 2024 v 16:59

Anketní web Ranker na začátku nového roku aktualizoval seznam nejvtipnějších televizních postav. Nechybí opravdu kultovní charaktery a výběr je velmi pestrý, dva seriály ale přece jen žebříčku vévodí.

10. místo: Andy Dwyer – Odbor městské zeleně

Andy je čistič bot na radnici v Pawnee a manžel April Ludgate. Později byl povýšen na asistenta Leslie Knopeé. Ztvárnil ho Chris Pratt. Herec byl v první sérii uveden jako hostující hvězda, přestože se objevil v každé epizodě. Po první sezóně se díky své oblíbenosti stal součástí hlavního hereckého obsazení.

9. místo: Al Bunda – Ženatý se závazky

Al Bunda v podání Eda O'Neila je zřejmě nejnešťastnějším člověkem na planetě – je povoláním prodavač dámských bot a neustále prožívá ve svém životě krušné chvíle, v obchodě i doma.

8. místo: Barney Stinson – Jak jsem poznal vaši matku

Barney Stinson je postava ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, která je známá především svým neomluvitelným sukničkářstvím, propracovanými osobními teoriemi a hláškami jako „Nahoď oblek“ nebo „Bude to legen... počkej si... dární“.

 

Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 4
Domů
Sdílet
Diskuse