Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
25. května 2016 14:26
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Animovaná komedie Sing útočí skvělým trailerem s MacFarlanem, Scarlett Johansson či McConaugheym

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Vypadá to, že nás studio Illumination nezklame ani tentokrát.

Universal Pictures a Illumination Entertainment spolupracují na novém projektu s názvem Sing, o němž jsme již psali a my vám k němu rovnou přinášíme i druhý trailer. O studiu Illumination jste pravděpodobně už v poslední době slyšeli díky jejich hravým animákům Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me 2 nebo Minions, kteří jsou mimochodem druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem v historii. Po vydání očekávaného The Secret Life of Pets v letošním létě přijde na řadu právě zmiňovaná novinka Sing, která se dočká premiéry 21. prosince (december) 2016. Na dabingu se budou podílet Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly, Taron Egerton a Tori Kelly. Režie i scénáře se ujal Garth Jennings a produkovat budou Chris Meledandri a Janet Healy.

A opět jednou se bude jednat o snímek, v němž bude náš svět stále stejný, avšak obydlený zvířaty, nikoli lidmi. Hlavním hrdinou bude Buster Moon (Matthew McConaughey), elegantní koala, která kdysi vládla divadelnímu světu, nyní však na ni přišly těžké časy. Buster je věčný optimista, který miluje své divadlo a udělal by vše pro to, aby ho nemusel zavírat. Rozhodne se tedy uspořádat největší pěveckou soutěž, o níž kdo kdy slyšel. V příběhu se setkáme především s pěti hlavními aktéry: myší (Seth MacFarlane), plachou dospívající slonicí (Tori Kelly), přepracovanou matkou 25 selátek (Reese Witherspoon), mladou gangster gorilou (Taron Egerton) a punkrockovou dikobrazicí (Scarlett Johansson). Každý jeden z nich věří ve své vítězství a na to, jak to dopadne, si pochopitelně budeme muset počkat do prosince. 

Domů
Sdílet
Diskuse