Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
2. září 2016 17:15
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Kevin Hart vystoupí před 50 tisíci diváky v největší stand-up show, která se kdy odehrála

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

A dočkáme se i herečky Halle Berry.

Studio Universal Pictures posílá do světa další trailer k plánované komedii Kevin Hart: What Now?. Komediální hvězda Kevin Hart (Ride Along, Get Hard, Central Intelligence) tak navazuje na svůj stand-up film z roku 2013 s názvem Let Me Explain, který vydělal 32 millionů dolarů na domácí půdě a stal se tak třetím nejvýdělečnějším stand-up filmem vůbec v historii kinematografie. Kevin Hart se v novém filmu postaví na pódium průkopnické, dechberoucí a vyprodané show What Now? odehrávající se před 50 tisíci lidmi v Lincoln Financial Field ve Filadelfii.

Jedná se tak o velkolepý moment, kdy komik poprvé v dějinách vystoupil na vyprodaném fotbalovém stadionu před tak početným publikem. A my si můžeme jeho parádní show vychutnat u 14. října (október) 2016, kdy bude mít světovou premiéru. Zda se československý divák dočká i kinopremiéry, zatím není jisté. Avšak pokud Kevina Harta a jeho představení sledujete, určitě jste natěšení stejně jako my, protože tenhle komik se opravdu dokáže trefovat do černého. No a nyní si už jen vychutnejte ukázky. 

Domů
Sdílet
Diskuse