Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
3. srpna 2016 18:09
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

K děsivým činům donutí ženu dvojče žijící uvnitř jejího těla v krvavém traileru k hororu Let Her Out

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

V hororu Let Her Out se násilím šetřit nebude.

Black Fawn Distribution a United Front Entertainment oznamují premiéru hororu Let Her Out. Ten vypráví příběh Helen. Doručovatelky, která utrpěla traumatickou nehodu a trpí podivnými epizodickými výpadky paměti. Brzy zjistí, že má v sobě benigní nádor, který je pozůstatkem jejího dvojčete, jenž zemřelo ještě v matčině děloze. Jak se nádor začne projevovat v strašlivých bolestech, Helenin křehký psychický stav se posune až na okraj. Když se bolesti ještě zhorší, Helen se stane psychotickou a bude tak hrozbou nejen pro své okolí, ale i pro sebe. 

Snímek zrežíroval Cody Calahan (Antisocial). Scénář napsal Adam Seybold a těšit se můžeme na herce jako jsou Alanna LeVierge, Nina Kiri, Adam Christie, Kate Fenton a Michael Lipka. Co se týče traileru, nemůžeme popřít, že to vypadá solidně děsivě, avšak jak to dopadne ve skutečnosti, si musíme ještě počkat, minimálně do 26. srpna (august), kdy má snímek celosvětovou premiéru. Jestli se dočkáme československé premiéry v kinech, zatím není jasné, ale předem můžeme tipovat, že nejspíše ne. 

Domů
Sdílet
Diskuse