Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. srpna 2016 16:00
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Kouzelná Narnie dostane pokračování! Čtveřici dětských hrdinů ale nahradí nová dvojice

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Posune nový díl Narnie sérii lepším směrem?

Letopisy Narnie se po delší odmlce opět probudí k životu. Na plátno je přivede společnost TriStar Pictures, vlastněná společností Sony Pictures, která se spojila s The Mark Gordon Company, The C.S. Lewis Company a s Entertainment One (eOne), aby natočili pokračování s podnázvem The Silver Chair (Stříbrná židle). Scénář dle knižní předlohy sepíše David Magee, který má za sebou dvě nominace na Oscara za Life of Pi a Finding Neverland. Jako producenti budou figurovat Mark Gordon, Vincent Sieber, Melvin Adams a Douglas Gresham, nevlastní syn C.S. Lewise, autora knižní předlohy.

Po uvadající tendenci předchozích dílů tak pokračování dostane nový tým, který se bude snažit vnést do série čerstvý vítr. V novém díle už neuvidíme původní čtveřici dětí, ale nahradí je nová dvojice Eustance a Jill, dvě děti, které při útěku před staršími spolužáky otevřou dveře a dostanou se do Narnie. Zde dostanou od lva Aslana za úkol najít ztraceného prince Riliana, syna krále Kaspiana Desátého. Informace o začátku natáčení a premiéře zatím k dispozici nejsou

Kouzelná Narnie dostane pokračování! Čtveřici dětských hrdinů ale nahradí nová dvojice
Zdroj: vignette2.wikia.nocookie.net
Domů
Sdílet
Diskuse