Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. srpna 2016 15:51
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Invaze mimozemšťanů na Zemi v podání režiséra Sicaria! Amy Adams se s nimi v prvních záběrech pokusí spojit

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Denis Villeneuve pro nás peče sci-fi drama a zatím to vypadá velmi dobře.

Studio Paramount Pictures právě vydalo trailer k nadcházejícímu sci-fi drama Arrival, od režiséra Denise Villeneuveho (Sicario, Prisoners). Původně se snímek měl jmenovat Story of Your Life a zahraje si v něm hlavní roli Amy Adams. Ta bude vystupovat jako odbornice na lingvistiku, kterou si najala vláda Spojených států Amerických, když tajemná mimozemská kosmická loď vstoupila do zemské atmosféry a vznášela se nad zemí. Společně s fyzikem, kterého si zahraje Jeremy Renner dostane Adams za úkol s těmito bytostmi navázat komunikaci a zkoumat jejich působení na Zemi. To zní jako fantastické sci-fi drama, že?

Rozhodně to vypadá, že půjde o příjemnou změnu oproti ostatním snímkům, v nichž je invaze mimozemšťanů na Zemi doprovázena chaosem a masovou střelbou. Je možné, že k nějakému střetu nakonec dojde a Země bude muset ukázat svoji sílu, avšak s Villeneuvem v roli režiséra je spíše pravděpodobné, že se dočkáme spíše chytrého děje a nečekaných zvratů, než násilných střetů. Atmosféru už nyní můžeme pocítit z prvních záběrů, které však krom pocitu, že se šije něco skvělého zatím nic konkrétního neukazují. Nezapomeňte ale sledovat Filmkult, protože už příští týden v úterý se dočkáme plnohodnotného traileru. Světovou premiéru si novinka od talentovaného režiséra odbude na festivalu Venice Film Festival. U nás bude mít snímek premiéru v kinech 10. listopadu. Máte z toho stejně tak dobrý pocit jako my? 

Domů
Sdílet
Diskuse