Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. dubna 2015 23:01
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Trailer k novince od Woodyho Allena slibuje hvězdné obsazení včetně Joaquina Phoenixe

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Woody Allen brzy vypustí do světa další snímek. Dopadne stejně dobře jako předchozí kousky tohoto geniálního tvůrce?

Filmové studio Sony Pictures Classics dnes vypustilo na světlo světa trailer k nejnovějšímu počinu Woodyho Allena. Film se bude jmenovat Irrational Man a slibuje hvězdné obsazení. Joaquin Phoenix (Okrsek 44, Znamení) si zahraje roli profesora psychologie se jménem Abe Lewis. Abe je ve středním věku. Má problémy s depresemi a alkoholismem. Jeho život se změní až ve chvíli, kdy mu podá pomocnou ruku jedna z jeho studentek, jejíž roli si střihne Emma Stone (Mládeži nepřístupno). Stejná herečka si zahrála hlavní roli i v zatím posledním uveřejněném filmu Woodyho, Allena Kouzlo měsíčního světa. 

Dále si zahrají Jamie Blackley (Sněhurka a lovec) a Parker Posey (Divoká jízda). Debut si film odbude na festivalu v Cannes. Děj filmu se bude točit kolem životního údělu profesora psychologie a nečekané vraždy, která zatřese klidným životem obyvatel maloměsta. Můžeme se tedy těšit na seriózní drama. Oficiální světová premiéra je pak stanovena na 17. července (júl) 2015. Allen si pochvaluje spolupráci se Sony Pictures Classics a podle jeho slov, v nichž vyzdvihuje kvalitní spolupráci se studiem, se můžeme těšit na další elegantně zpracovaný a typicky „allenovský“ film. Podle níže uveřejněného traileru se můžeme těšit především na předpokládané kvalitní herecké výkony. Stejně tak je dopředu jasné, že tenhle film nesedne úplně každému. Kdo se setkal s tvorbou Woodyho Allena ví, o čem mluvím. 

Domů
Sdílet
Diskuse