Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. dubna 2015 12:21
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Trailer k hororové novince Area 51 nás zavede na nejzáhadnější místo v USA

FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Nový found footage horor Area 51 od režiséra Paranormal activity.

V souvislosti s dnešním upřesněním data premiéry vypustilo studio Paramount Insurge první trailer k nadcházejícímu hororu Area 51. Aby nás režisér Oren Peli (Paranormal Activity) lépe vtáhl do děje, použil metodu „found footage" - film je tedy snímán z pohledu ruční kamery, kterou si ponesou hlavní protagonisté a pravděpodobně i kamer umístěných v prostředí objektu, podobně jak tomu bylo právě i u Paranormal Activity. Jak o režii, tak o scénář se postaral právě Oran Peli společně s Christopherem Denhamem.

Sledujeme příběh mladíka Reida, jehož posedlostí vždy byly UFO. Zatímco si užívají víkendový výlet v Las Vegas, přesvědčí své přátele k tomu, aby se k němu připojili a společně pronikli do záhadné Area 51. Zde najdou děsivý důkaz mimozemské existence. V hlavním obsazení uvidíme Reida Warnera, Jamela Kinga, Bena Rovnera a Jelenu Nik. Snímek Area 51 začal vznikat už před šesti lety poté, co režisérův předchozí duchařský počin Paranormal Activity dosáhl enormního úspěchu. Podle traileru se máme na co těšit! Datum premiéry je stanoveno na 15. května (máj) 2015.

Domů
Sdílet
Diskuse